KK
Soru Sahibi
10 Aralık 2020 03:53

Yüksek tansiyon ?

hocam selamlar. Tansiyon takip çizelgem gün içerisinde şöyle: *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** ** yaşındayım 92 kiloyum 180 boyundayım günlük yarım paket sigara içiyorum ölçümleri bilek tansiyon aletiyle gerekli kurallara uyarak yaptım sizce ben yüksek tansiyon hastası olabilir miyim bu ölçümlere göre

1 cevap
Cevaplar (1)

Kilolu olduğunuz için riskiniz var Ayrıca tansiyon ölçümleri de hafif yüksek Ayrıntılı bilgi ve önerilerimiz için Online muayene olmanızı öneririm. Tel:*** *** **

10 Aralık 2020 09:20