AB
Soru Sahibi
10 Eylül 2015 14:36

yirmilik diş ameliyatı

merhaba ben bir ay önce yirmilik dişimi çektirdim ama sinire denk geldiği için çenemde ve dudağımda his kaybı uyuşukluk var hala. b vitamini kullanıyorum iyileşmesi için. iki hafta sonra diğer yirmilik dişimin ameliyatı var ve ben yine aynı şey olur diye çok korkuyorum. ben size filmimi göndersem siz bi baksanız aynı şey olur mu başka sorunla karşılaşır mıyım beni bilgilendirir misiniz rica etsem

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Özen Onur Doğan
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Büşra Hanım, Bu tü sorunlar istenmeden oluşur. Radyografiye bakıp olur ya da olmaz demek yerine olabilir ancak dikkatli çalışacağız diye size bilgi verilebilir. İşlemi yapacak olan hekiminizle bu konuyu etraflıca görüşün, sorularınızı paylaşın. Geçmiş olsun

7 Ekim 2015 10:53