df
Soru Sahibi
22 Kasım 2015 16:18

YEMEK YEMEDE İHTAHSIZLIK VE CİNSEL SORUN.

Merhaba Sayın Emre Bey, benim iki sorunum var ve psikolojik olduğunu düşünüyorum, çalıştığım ilçede psikoloji doktoru olmadığı için internet üzerinden yapmayı tercih ettim. doktor bey benim iki sorunum var. 1. benim yaklasık bir yıldır kız arkadaşım var ve ayrı şehirlerde yasıyoruz iş hayatından dolayı suanlık, ben ne zaman kız arkadaşımı ziyarete gitsem yemek yiyemıyorum, onu düşündügümde de yemek yeme sıkıntım oluyor. yaklasık 3 ay önce de gastronoloka göründüm ve endoskopi yaptırdım herhangi bir sey cıkmadı stresten denildi. Ama ben ne zaman kız arkadasımı ziyarete gitsem yemek yıyemiyorum ayrıldıgımız zamanlarda ise daha fazla yemek yiyebiliyorum :( 2. sorunum ise yine kız arkadaşımla birlikte olduğum zamanlarda,onu duşündüğümde, onunla telefon görüşmesi yaptıgım zamanlarda cinsel istek artıyor buna engel olamıyorum, sürekli eli tetikteymiş gibi geziyorum dolaysıyla akıntı olusuyor ve cok rahatsız oluyorumki yeme sorunumun bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü kız arkadaşımla konusmadıgım anlarda boyle sorun yaşamıyorum :( yardımlarınızı beklıyorum. İyi Çalışmalar Emre Bey...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Fatih bey, Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Ancak çocuklarda görülen yeme bozukluğu ile çalışıyorum. Çocuk Psikoloğum. Konuyla ilgili Yetişkin ile çalışan psikiyatrist, psikolog ve psikoterapistlere başvurabilirsiniz. Dilerseniz Yetişkin Uzman Psikolog Damla Kankaya'dan yardım alabilirsiniz. Saygılarımla

22 Kasım 2015 20:10