DA
Soru Sahibi
8 Şubat 2018 00:42

Takıntılı davranış

Merhaba 9yaşında bir kızım var takıntılı davranışları var üstündekiçamaşırını sürekli çekme istegi ne yapabilirim doktora götürdüm ve ilaç başladık daha sonra gidemedik bize yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Ayşe hanım, çocuğun takıntı şiddetini bilemiyorum görmem lâzım. Ancak çok şiddetli ise hem ilaç hemde psikoterapi desteği almanız gerekir. Eğer dileseniz balat fenerde ofisim beklerim. *** *** ** numaradan ulaşabilirsiniz. Saygılarımla

11 Şubat 2018 10:27