PF
Soru Sahibi
26 Mart 2018 11:56

Yardım edin hocam

Hocam iyi günler,ben 16 yaşındayım 86 kiloyum boyum 1.72 kilo veremiyorum.Spor salonuna başladım 1 kilo verdim daha fazla veremedim.Diyet listesini uygulamaya çalıştım ama dediğim gibi bir süre denedim sonuç alamayınca devam etme hırsı gelmedi içimden.Ne yapmam gerekiyor bilemiyorum sizden yardım istiyorum.İyi günler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, öncelikle diyet ve egzersiz kilo verme sürecinde birbirini destekler, bu nedenle ikisinin de uygulanması gerekmektedir.

27 Mart 2018 17:26