16 Ocak 2021 20:50

Wellbutrin 150mg zayıflatırmı

İYİ AKŞAMLAR DOKTOR BEY 12 GÜNDÜR Wellbutrin XL 150 mg kullanıyorum uzuuun süredir kilo problemim var diyerek gitmediğim endokrin ve dahiliye doktoru kalmadı diyet ve sporda yaptım ama olmuyor olmuyor en son gittiğim doktor senin psikolejik dedi yeme bozukluğu var sende dedi ve beni psikiyatriye gönderdi yeme bozukluğu tedavisi olarak bu ilacı yazdı doktor bana yeme isteğini azaltır kilo vermene sebep olur dedi sizce devam edeyiimmi yada başka şey tavsiye edermisiniz yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Atila Karaalp
Tıbbi Farmakoloji

Sayın Şehnaz Hanım: Sizi muayene etmediğim için durumunuzu değerlendirme şansımın da olamayacağını tahmin edersiniz. Bu nedenle size yardımcı olamadığım için kusura bakmayın. Meslektaşım öyle değerlendirmiş ise doğrudur. İlaç ile ilgili başka bir sorunuz varsa yardımcı olabilirim ama bu sorduğunuz buradan yanıtlanabilecek bir şey değil. Sağlıklı günler dilerim.

18 Ocak 2021 14:44