BS
Soru Sahibi
8 Ocak 2012 15:17

vıtılıga

hocam saygılar 53 yasındayım elımın parmak eklemlerınde beyaz lekeler oleker olmama ragmen oruc tutuktan sonra oldu lutfen onerecefınız bır melhem turu kortızolu melhem yokmuuyor daha sonra cınsel organımın bas kısmında oldu galanın altında grıu kucuk leke oldu dr elosalıc melhem verdı bunun kesın tedavısı varmı nerede vazıfe yapıyorsunuz bılhassa ramazanda sonrası oldu

1 cevap
Cevaplar (1)

oruçla ilgisi yoktur. tesadüfen denk gelmiş olmalı. vitiligo teşhisi kesinse verilebilecek başka ürünler de var..ben karabük medikar hastanesinde çalışıyorum. www.cilthekimi.com

10 Ocak 2012 11:07