SA
Soru Sahibi
2 Şubat 2012 23:29

saçkıran

merhaba hocam. 25 yaşındayım.başımın sol tarafında zamanla dökülmeler oldu ancak önemsemedim. bir sabah kalktığımda bir bölgede hiç saç olmadığını gördüm. ciildiyeye gittim doktor sadece başıma 5 sn baktı ve saçkıran dedi. önemsemedi gibi geldi bana. ve sonra bana hemen atarax ve elosolic pomat krem verdi. 2 haftadır ilaçları düzenli kullanıyorum ancak hiçbir faydasını görmedim. ne kremin ne hapın. sizden ricam bana ne önerebilrsiniz sayın hocam. ben sizce ne kullanmalıyım.. bana yardımcı olun ltf..

1 cevap
Cevaplar (1)

en etkili çözüm, dökülen alana seyreltilmiş triamcinolone enjeksiyonu yapmaktır.benim tercihim bu olurdu.

4 Şubat 2012 23:03