GM
Soru Sahibi
26 Şubat 2012 22:15

Tırnak Uzamaması

Merhaba doktor Bey. *** *** ** tarihinde 4,5 yaşındaki kızımın el tırnaklarının uzamaması şikayeti ile size muayene olmuştuk.(Ben de Karabük ilinde ikamet ediyorum) Verdiğiniz ilaçlarla ilgili birkaç sorum olacaktı. Muayeneniz neticesinde Zinco 100ml şurup, bıotin 1000 pg kapsül ve (retinore acid 1 ml ile bademyağı 20 ml karışım) verdiniz. İlaçları kullanmaya devam ediyoruz ancak tırnak uzaması ile ilgili herhangi bir gelişme olmadı. İlaçlar bitmek üzere yeniden yazdırıp kullanmaya devam edelim mi? Biotin 1000 pg kapsülü yetişkinlerde kullanıyormuş galiba. Çocuğa herhangi bir olumsuz etkisi olur mu? Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

- bir ay içinde hiç bir gelişme olmadıysa zinco ve biotini stoplayalım...besleyici karışıma devam edelim.

26 Şubat 2012 23:25