ÇT
Soru Sahibi
2 Ağustos 2015 03:24

Uyku düzeni

Ben KPSS'ye çalışmaya başlayacağım.Sabah kaçta uyanıp akşam kaçta uyumalıyım?Gün içerisinde en verimli şekilde KPSS'ye çalışabilmem için nasıl bir uyku düzeni bana gerekiyor?

1 cevap
Cevaplar (1)

Tayfun bey iyi günler.. Eğer bir işte çalışmıyorsanız sınava düzenli ve sistemli bir şekilde çalışmanız faydalı olacaktır. Kendinize öncelikle bir çalışma programı hazırlamalısınız. hangi saatte hangi konuları çalışacağınıza dair bir program yaparsanız daha verimli olur. Tabi ki de bu yapmış olduğunuz programa uymanız da çok önemli. Bir işte çalışır gibi sabah erken kalkıp düzenli ve planlı çalışmanız size başarıyı geçirecektir. Başarılar dilerim..

13 Ağustos 2015 13:34