BS
Soru Sahibi
20 Ağustos 2014 10:12

unutkanlık

HOCAM DEGERLI CEVABINIZASIMDIDEN SONSUZ TESEKKURLER UNTKANLIK ICIN BANA SOLGARIN NERO NUTRIEN VITAMINI ONERILDI IYI GELDI BUNU DEVAMLIALSAM OLMAZMI AYRICA LESITIN BESIN DESTEGI ALSAM HEM UNUTKANLIGA HEMDE KOLESTEROLE IYI GELIRMI BESLENME YONUNDEN ONERINIZ YOKMU UNUTKANLIGIM HAYATIMI ETKILEMIYOR gunde 1 tatlı kasıgı keten tohumu ogutulmeden alıyorum zararı varmı

1 cevap
Cevaplar (1)

Sürekli kullanmanız zararlı olur. Bir doktor kontrolünden geçip tahlillerinizi yaptırırsanız daha sağlıklı olur. Sağlıklı beslenmektir temel esas, bunun için bir diyetisyenden yardım alabilirsiniz. Size uygun bir plan oluşturur.

20 Ağustos 2014 10:31