BM
Soru Sahibi
27 Nisan 2024 07:37

Unutkanlik

İyi günler ben 66 yaşındayım hayatımı etkilemeyen basit unutkanlık oluyor babam 85yadinfa alzhemirden oldu bu durum beni endişelendiriyor Dr bunun için tebokan dört ve nootropil hapı verdi günde 2defa alıyorum şu an iyiyim bunamadan korunmam için öneriniz yokmu haftanin6gunu yarım saat yürüyorum başka ne yapabilirim bu ilaçların önemli zararı varmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fatma Ece Çetin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

GEÇMİŞ OLSUN. PEK ÇOK KİŞİ SİZİNLE AYNI SORUNU YAŞIYOR. AÇIKÇASI DEĞERLENDİRMENİZ YAPILDI ANLADIĞIM KADARI İLE. SİZLERE ÖNERİLERİM YENİ İLGİ ALANLARI BULMANIZ, YENİ UĞRAŞLAR- HOBİLER GELİŞTİRMENİZ, BESLENMENİZE DİKKAT ETMENİZ,OLABİLİR İLK ETAPTA. WEB SİTWMDE DE BU KONUDA AYRINTILI BİLGİLERE ULAŞABİLİRSİNİZ. GEÇMİŞ OLSUN

27 Nisan 2024 12:03