İÜ
Soru Sahibi
14 Nisan 2021 17:07

Ultrason sonuç

Merhabalar ben ultrason çektirdim ama doktorum sonuçlar çıkana kadar çıkmıştı . Size sormak istedim doktoru bekleyene kadar merakım artıyo çünkü.* Sol aksillada cilt altı doku içerisinde 16×8mm çapında fokal inflamasyona sekonder ödem-ekojenite artışı gösteren fokal alan izlendi.* bunu yazdılar zadece sonucuma siz yorumlayabilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Pelin Basım
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Oncelikle gecmis olsun, anladığım kadarıyla memede bir sorun yok, koltuk altında ise iltihabı bir alan görünüyor burada önemli olan muayene bulgunuz. Sağlıcakla kalın

14 Nisan 2021 17:09