RA
Soru Sahibi
29 Mayıs 2019 06:05

Topuk kırığı

Hocam 3 mt düşme sonucu sag topuk kemigimde 1 kırık 2 çatlak oluştu doktorum tomografi sonunda parçalı ama ayrilmamiş olduğu icin alçı tedavisi uyguladi biray sonra alci cikardi 15 gun daha basmamam gerektiğini söyledi alçı çıkalı bir hafta oldu üstüne basar gibi yapiyorum ağrı çok we şişlik war bu şişlik ten dolayı da hareket etmem zor oluyo acaba yeniden ayağa kalkmam ne kadar zaman alır şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hasan Tatari
Ortopedi ve Travmatoloji

Topuk kırıkları yeniden basma açısından zor ve sorunlu kırıklardır. Uzun bir süre alabilir ama yine de doktorunuza sorunuz.

9 Haziran 2019 09:53