TY
Soru Sahibi
19 Eylül 2021 22:42

PLATIN ÇOK KESKİN AGRI YAPARMI NEM VE SOĞUKTAN ETKILENIRMI

Merhaba hocam ben doğuştan rasitizm hastasıyım 23 yasimdan itibaren bacak egriliklerim yuzunden seri ameliyatlar oldum sol bacagimda diz kapagimdan kalca kemigine kadar platin var 2 sene onceye kadar sıkıntım yoktu 2 yildir Eylül ekim donemlerinde rizedeyim ve bu donemlerde tahmin edemiyeceginiz kadar ağrım oluyor istanbulda yasiyorum bunun haricinde istanbulda hic ağrım olmadı. Ameliyattan sonra baya kilo aldim dayanilmaz agrinin sebebi ne olabilir . Soğukmu kilomu

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Mustafa Başbozkurt
Ortopedi ve Travmatoloji

Vücuda uygulanan implantlar iklim değişilkilerinden önemli derecede olmasa da etkilenebilir. Ağrılarınızın şiddetli olması nedeniyle ameliyatınızı yapan doktorunuzla görüşmenizi öneririm. Geçmiş olsun.

20 Eylül 2021 09:03
TY
Soru Sahibi

Teşekkür ederim

21 Eylül 2021 10:52
Prof. Dr. Mustafa Başbozkurt
Ortopedi ve Travmatoloji

Etkilenrbilir.

22 Eylül 2021 08:49