9 Eylül 2019 22:46

Topuk ağrısı

Merhaba annemin bir yıldır topuk ağrısı var.İlaçlı mr çektirdi.Topuk dikeni,kitle ve kist olduğunu söylediler.Ağrısı var ne yapmamız gerek?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Çelik
Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Topuk dikeni tedavisinde özel tabanlılar, buz uygulaması ve ağrı kesici ilaçlarla yeterli düzelme sağlanamıyorsa uygulanacak en etkili tedavi radyofrekans termokoagülasyon yöntemiyle ağrıyı ileten sinirlerin bloke edilmesidir. Konu ile ilgili iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımla.

15 Eylül 2019 14:31