Ts
Soru Sahibi
20 Şubat 2014 18:23

tekrar implant

iyi akşamlar hocam. Benim dişimde 6 yıllık implant vardı . Fakat sallanmaya başladı. diş hekimine gittim önce dışındaki kaplamanın sallanıp sallanmadığını öğrenmeye çalıştı ardından da kaplamayı çıkaramayınca implantın durumunu öğrenmek için kaplamayı keserek implantı açığa çıkardı. Ve sorunun dışındaki kaplamada değil implantın kendisinde olduğu ortaya çıktı. dişi kesti implantı da yerinden aldı. İmplantımın yanında sağlam köpek dişim var. ben buraya tekrar implant yaptırabilir miyim? bu sağlıklı olur mu? çene kemiğine aynı yerden müdehale ettirmek için ne kadar beklemeliyim. sizin öneriniz ne olabilir. şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Ahmet Saraçoğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Geçmiş olsun. Yeniden yaptırmak için en az 3 ay beklemelisiniz. Ayrıca aynı sorunun tekrarlanmaması için gerekşi kontroller yapılmalı.

1 Mart 2014 21:20