NM
Soru Sahibi
3 Ağustos 2011 12:37

merhaba iyi günler Dr.Ahmet bey beni agizda hic dis olamayan iplantat hakk

merhaba iyi günler Dr.Ahmet bey beni agizda hic dis olamayan iplantat hakkinda bilgilendirebilirmisiniz? tesekkürler niksarlioglu mehmet

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Ahmet Saraçoğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Mehmet Bey, Agzinda hic disi olmayan bireylere uygulanan implant turleri 2 grupta ozetlenebilir: 1. Tam protez (damak) ve onun agizda sabit durmasini saglayan 2-4 adet implant, 2. Sabit protez ve ona destek olacak 6-8 adet implant. Bu iki alternatiften hangisinin size en uygun cozum oldugunu saptayabilmek icin oncelikle panaromik rontgen ve agiz muayenenize gereksinim var. Saygilarimla Prof. Dr. Ahmet Saracoglu

9 Ağustos 2011 16:35