şö
Soru Sahibi
16 Şubat 2014 13:36

danışma ve tedavi

Hocam merhaba, yıllardır üst ön iki dişimde bir ağrı vardı, yaklaşık 6 ay kadar önce kanal tedavisi yaptırdım, kanal tedavisinden memnun kaldım ağrı sızı olmadı ancak dişlerimdeki incelmeleri ve çatlaklık oluşumlarını fark ediyorum ve estetik olarak da dişlerimin rengi solgun gülümseyemiyorum, size sorum kanal tedavisi yaptırmış olduğum üst ön iki dişime ne gibi tedaviler ya da uygulama yapılabilir, artık eski sağlığını beklemiyorum ancak estetik görüntü acısından ne gibi bir uygulama seçenekleri vardır, ilginiz için teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Ahmet Saraçoğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Geçmiş olsun. Sorunu çözmek için porselen laminalardan yararlanılabilir Saygılarımla

1 Mart 2014 21:22