DE
Soru Sahibi
14 Şubat 2020 21:12

TEK MEME UCUNDA PÜTÜR

yıllardır tek mememin ucunda, küçük küçük böyle parçalanmış küçük fındık parçası gibi yapılar var ve uzun zamandır var. başka herhangi bir şey yok hep meme muayenemi yapıyorum kendim. bu ciddi bir şey olabilir mi, bazen düşüyor kendisi ama tekrar oluyor. cilt hastalığı mıdır ya da ciddi bir şey mi. teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Pelin Basım
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Geçmiş olsun. Söylediğiniz durum için işinde uzman bir cildiye hekimine muayene olmanızı öneririm. Bazı nadir hallerde meme ucundan biyopsi gerekebilir. Sağlıcakla kalın

15 Şubat 2020 14:58
DE
Soru Sahibi

peki acaba sizce bu olası bir durum mu kötü bir şeye mi yormalıyım korkuyorum

15 Şubat 2020 15:17
Doç. Dr. Pelin Basım
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Ben sadece dikkatli olmak gerekliliği konsunda bir uyarıda bulundum ancak sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Yine de cildiye hekimleri bu konuda size daha fazla bilgi verebilir. Geçmiş olsun

15 Şubat 2020 15:19