im
Soru Sahibi
23 Aralık 2021 11:26

sünnet derisinde ilaç reaksiyonu

hocam merhaba sünnet derisinde ilaç reaksiyonu oluşmuştu beyaz pullanma ve yuvarlak iz şeklinde cildiyeye gösterdim dermatop ve hametan kremlerini verdi daha sonra dermatopu sürdüğümde inanılmaz bi ağrı oluştu kremii bırakmama rağmen hala ağrı devam etmekte sizce napmalıyım doktora sorduğumda dermatopu bırakalım hametanı sabah akşam sürelim demişti.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

dermatopu bırakın hametan kullanabilirsiniz

23 Aralık 2021 11:33
Uzm. Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım
Uzm. Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım Dermatoloji

Yazar toplam 590 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
sünnet derisinde ilaç reaksiyonu Uzm. Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım
kıllanma sorunu Uzm. Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım
Vitiligo hastalığı Uzm. Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım
Peniste ben Uzm. Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım
Saçlı deri kaşıntısı Uzm. Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube