AM
Soru Sahibi
1 Mart 2024 15:10

SAÇTA GEÇMEYEN SAÇ SPREYİ KOKUSU

Öncelikle merhaba. Bir süredir bir markanın saç spreyini kullanıyordum. İlk başlarda bi problem yoktu fakat daha sonra sprey saçımda kötü bi koku bırakmaya başladı. 1 aydır bu spreyi kullanmamama rağmen sprey kokusu hala saçımda ve tabiri caizse saç yağı kokusuyla karışında lağım kokusu gibi bi koku oluşuyor. Ne yapsam geçmiyor. Ne önerirsiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

içindeçay ağacıolan bitkisel şampuanlardan kullanabilirsin Beisya veya TTO gibimarkalrın şampulanalru olabilir

4 Mart 2024 10:51