KA
Soru Sahibi
26 Eylül 2015 00:24

Spora başlayacağım ama bunu diyet eşliği ile yapmak istiyorum

20 yaşındayım Şeyda hanım ve 95 kiloyum yaklaşık 1 yıl önce 10 kilo vermiştim ama onu koruyamadım ve görüntüm de beni gerçek anlamda rahatsız etmeye başladı spora başlamaya karar verdim ama bunu diyetle beraber yapıp verimli sonuç almak istiyorum ve bir kaç kişi sizi tavsiye etti. Acıbadem hastanesinde olduğunuzdan ve öğrenci olduğumdan ücret konusunda tedirginim ama gerçekten çok kilo vermek istiyorum yardımcı olabilir misiniz? Cidden çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Ayşegülcüm merhaba; çok doğru düşünmüşsün kilo kontrolünü sporla desteklediğimiz zaman her zaman sonuç daha verimli oluyor. Kan tetkikini de yaptırırız vücut kompozisyon ölçümlerinle birlikte değerlendirip sporuna uygun program yaparız sen hiç merak etme, kaygılanma, kilo vermek sanıldığı kadar zor değil. Maalesef fiyatlandırma benim insiyatifimde değil, bu sıra bir paket kampanyası var, *** *** ** den bilgi alabilirsin. sevgiler.

28 Eylül 2015 15:41