KE
Soru Sahibi
2 Mart 2011 12:31

Spermogram Miktarı 2 CC cc PH 8 Canlı % 1.Saat 10 % Cm3sayı 6,800,000

Spermogram Miktarı 2 CC cc PH 8 Canlı % 1.Saat 10 % Cm3sayı 6,800,000 Her sahada 10---12 lokosit görüldü Mld, yorum yapabilir misiniz? eşimin spermoğram tahlili 2 günlük perhiz sonunda verdi yorum yaprmısınız lökosit olması beni etkilermi çünkü bende kasıklarımda ağrı var.

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER. HERŞEYDEN ÖNCE EŞİNİZİN ENFEKSİYON AÇISINDAN İRDELENMESİ GEREKİR. ENFEKSİYON TAMAMEN TEDAVİ EDİLDİKTEN SONRA YAPILACAK SPERMİYOGRAMA GÖRE DURUMU BİR KEZ DAHA GÖZDEN GEÇİRMEK DOĞRU OLACAKTIR. DR. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 11:24