D
Soru Sahibi
22 Haziran 2007 12:12

Sn hocam ben bundan bir yıl önce nişanlım ile birlikte oldum,fakat benden k

Sn hocam ben bundan bir yıl önce nişanlım ile birlikte oldum,fakat benden kızlık zarı kanı denilen şey akmadı ve nişanlım benim bakire olmadığımı düşündü bu nedenden dolayı nişanlımdan ayrıldım,çünkü gururum incindi.Küçük bir yerde yaşadığım için dr gidemiyorum sizce neden kan akmadı.Ben bakireydim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Evrim Aksoy
Kadın Hastalıkları ve Doğum

5 kadından 1'inde ilk ilişkide kanama olmaz . Yani %20 lik bir grupta kızlık zarı esnek olması nedeniyle kanama meydana gelmemektedir. Bunu bilin ve rahat olun, önemli olan sizin kendinizi iyi hissetmeniz. Sevgiler...

22 Haziran 2007 14:05