13 Mayıs 2016 13:40

hamilelikte geciktirici sprey veya krem kullanmanın sonuçları

eşim henüz 7 haftalık hamile. cinsel ilişki esnasında geciktirici sprey veya krem kullanmak istiyorum. önerebileceğiniz bir tür veya marka var mıdır. bu tarz ürünlerin hamile olan kadına veya çocuğuna zararı olur mu. bu konudaki tıbbi görüşünüzün negatif olması halinde erken boşalma sorunu için önerebileceğiniz yöntem veya ilaç var mıdır. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. not: tıbbi açıdan erken boşalma sorunu yaşamıyorum. yalnızca daha uzun süre ilişkiye girebilmek istiyorum. bu sebeple hastaneye gidip olayın psikolojik yönünden tedavisine başvurma gereği duymadım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İsmet Yıldırım
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, geciktirici krem ve sprey gebelikte uygun değil, zaten gebelikte uzun ilişki uygun olmuyor, Dolayısı ile bu konuyu gebelik sonrasına bırakın, hoşçakalın...

16 Mayıs 2016 12:46