tk
Soru Sahibi
7 Şubat 2017 01:10

Sirtta kasinti ve kararma

Hocam iyi aksamlar.sirtimda sadece belirli bir bolge de yaklasik 5 aydir kasinti oluyor ve o bolge de kararma da basladi.bunun sebebi ne olabilir.sirtimda yine dogum lekem de var ve sanki onun rengide koyulasmis.ilginize tesekkur ediyorum.saygilar

2 cevap
Cevaplar (2)

Nörodermatit olarak bilinen eczema çeşidinde sırt veya boyun bölgesinde belli bir sure sonra koyulaşan plak mevcuttur. Bu durum genellikle kaşıma-kaşınma döngüsünün sonucunda oluşur. Geçmiş olsun

15 Şubat 2017 10:19
tk
Soru Sahibi

Tesekkur ederim hocam

9 Mart 2017 00:07

Ekzema farklı nedenlere bağlı olarak vücudun farklı bölgelerinde görülebilir. Geçmiş olsun

9 Mart 2017 08:27