UZ
Soru Sahibi
19 Aralık 2021 00:02

Aknetrend cilt kizarma

Merhaba hocam aknetrend kullandım 4 ay birakali 8 ay oldu hala kızariyorum ve herseyi geçtim kullllandim dönem bile cildimde olmayan sıkıntı biraktiktan sonra oldu surekli pütür pütür oluyor kizariyor ve leke minik minik cukarlar oluşuyor o kabartilar gecince lütfen yardımcı olun bunun sebebi nedir yan etkilerini gecirmenin yolları varmi bu kızarmalari gecirmenin yolu hizlandirmanin yolu cildiyeye suan gidemiyorum. Cildimi desteklemek için ne yapabilirim.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

İsotretinoin kullanımı sonrası yüzde kızarıklık ve pullanma görülebilir. İlacın etkisi bir süre devam edebilmektedir. Hekiminizden yardım alabilirsiniz. Geçmiş olsun

24 Aralık 2021 11:41
Prof. Dr. Burhan Engin
Prof. Dr. Burhan Engin Dermatoloji

Yazar toplam 1674 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Bebek atopik cilt Prof. Dr. Burhan Engin
Aknetrend cilt kizarma Prof. Dr. Burhan Engin
Lütfen cevap verin. Prof. Dr. Burhan Engin
Aknetrend cilt kizarma Prof. Dr. Burhan Engin
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Pınar Koç Dermatoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube