ŞS
Soru Sahibi
5 Şubat 2020 14:21

Sirta yakin sertlik

Merhaba , Yaklasik 2 hafta önce sag kalcamin yukarisinda yan tarafta sirta yakin bölgede cok kücük bi sertlik farkettim. Disardan sislik olarak belli olmuo dokununca cok kücük ele sislik geliyor. Disardan bakinca damar görünüyor U seklinde. Sislik cok kücük. Farkedene kadar agri yoktu farkettinten sonra agri basladi biraz oynadim elledim diye mi bilmiyorum. Sag ayagama kadar vuruyor agri. Bende ankstiyete hastasiyim sisligi fark edene kadar agrimadi sonra agrimasi tuhaf geliyor. Bu sislik ne olabilr. 27 yasindayim Tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba şişliği ne olduğunu tespit etmek için gerekli yörüntüleme yöntemlerini kullanmamız gerek.

4 Haziran 2021 19:00