AC
Soru Sahibi
29 Aralık 2011 11:05

siğil

merhaba Habibullah Bey.ben s.boluda oturuyorum.şuanda hangi hastanede görev yaptığınızı bilmediğimden k.bük s.boludaki tüm hastaneleri aradım.ve en sonunda bugün bir int. sitesinden medikarda olduğunuzu öğrendim.fakat orası hizmete girmediğinden size yine ulaşamadım.benim sorunum ayağımın iki yerinde ve yaygın olarak çıkan bir tür siğil.k.bük devlet hastanesindeki doktor bir ilaç karışımı yazmış (sarı, yağlı kıvamda bir ilaç) .bir haftadır onu kullanıyorum fakat üst deri komple öldü ama siğil kökleri aynen duruyor.ve canımı yakıyor.ben birde sizin görmenizi istemiştim.ama olmadı.ne yapabilirim?bana bu kanuda bir fikir verebilirseniz çok mutlu olurum.saygılarımla.. iyi çalışmalr..

1 cevap
Cevaplar (1)

medikar hastanesi 1 hafta sonra açılıyor.oraya gelin bakayım...

29 Aralık 2011 17:12