DA
Soru Sahibi
30 Mayıs 2020 16:44

Şiddetli kasılmalar

Merhaba doktor bey annemin bugün çok şiddetli karın ağrısı oluyor bu ağrı karnından beline ve sırtına çıkıyormuş ve aynı zamanda başı da çok ağrıyor. Annemin migreni var zaten sürekli başı ağrıyor ama bu kasılmalar başlayınca nefes kesilmesi ani ter boşalması da başladı. Virüs yüzünden doktora da başvuramıyoruz. Lütfen bir şey önerir ve bilgilendirir misiniz? Bu arada annem 50 yaşında.

1 cevap
Cevaplar (1)

Acil servise gitmenizi öneririm. Önemli bir rahatsızlığı olabilir. Muayene ve gerekli tetkikler yapılmadan yorum yapmak mümkün olmaz. Çok geçmiş olsun.

30 Mayıs 2020 16:55