1 Haziran 2013 10:18

SEKER

HOCAM SAYGILAR 54 YASINDAYIM SEKERIM BANA ONERILEN ALFALIPOIKASIT 600 MGYI GLIKOFENLE AYRI AYRI ALIYORUM ALAYI KULLANIRKEN KAC SAAT SONRA SUT VE URUNLERI ALABILIRIM BASKA ONERINIZ YOKMU 10 KILO FAZLALIGIM VAR DOGADANIN KAYISILI FORM CAYINI ONERIRMISINIZ

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu tip çaylar son derece zararli heleki mate ve misir puskulude isin icine giriyorsa..senin yapman gereken beslenme ve diyet uzmanina gidip kontrolunde beslenmek ve ideal kilina gelmek.

1 Haziran 2013 19:05