DA
Soru Sahibi
17 Nisan 2020 12:52

Sedef hastalığı

Yıllardır sedef hastasıyım vücud ve saç ama saçım çok fazla ve ne kullanırsam kullanayım işe yarasa bile bir günde tekrarlanıyor yani ilaç işe yarıyo ertesi gün tekrarlıyor şu an hap tedavisi görüyorum ama malesef etkisibi göremiyorum muayene olmak için ne yapmalıyım nasıl ulaşabilirim size?

2 cevap
Cevaplar (2)

Pandemi nedeniyle çalışamıyorum Mayıs sonunda durum düzelirse çalışacağım Ay sonunda Muayenehane telefonu *** *** **-18:30 arası randevu alabilirsiniz

3 Mayıs 2020 16:30
DA
Soru Sahibi

Telefon numarasını göremiyorum ama tekrar yollarmısınız?

3 Mayıs 2020 22:01

*** *** **

28 Mayıs 2020 17:50