ÇS
Soru Sahibi
18 Nisan 2021 01:27

Cildimde yanma leke ve rozesa

Merhaba Cem bey. Sizi bana çene cerrahım önerdi. Benim cildimde hiç geçmeyen kızarık ve lekeler var ve batma hissi veriyor ve yüzüm yanıyor kızarmasından ötürü. Öncesinde 20mg zoratenin kullandım ama tekrarladı. Doktorum rozesa olduğunu söyledi.Ve 20 yaşımdayım çok rahatsızım. Size de gelmek istiyorum. Hocam acaba kesin bir çözümü var mıdır?Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

Göremeden bir şey söyleyemem Rozase genelde orta yaş hastalığıdır

9 Ağustos 2021 10:35