OA
Soru Sahibi
16 Temmuz 2010 14:28

sayın hocam, yaklaşık 5 yıldır dizlerimin alt kısmında baldır bölgelerimde

sayın hocam, yaklaşık 5 yıldır dizlerimin alt kısmında baldır bölgelerimde sızı şeklinde ağrılar var. sigara içmiyorum, kilo fazlam yok. ağrıların şiddeti sabah saatlerinde beni uykumdan uyandıracak kadar artıyor. cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Melike Ayça Çetin
Pratisyen Hekimlik

öncelikle geç cevap verebildiğim için özür dilerim. bu çeşit ağrıların çok değişik sebepleri olabilir. eğer kramp tarzında bir ağrınız varsa vücudunuzdaki elektrolit dengesi bozulmuş olabilir. çalışma şartlarınıza bağlı ağrılar olabilir. bunun araştırılmasının yapılması için bir fizik tedavi uzmanına başvurmanız doğru olacaktır. geçmiş olsun, sağlıklı günler dilerim..

19 Temmuz 2010 23:40