BA
Soru Sahibi
20 Ekim 2010 14:14

değerli hocam..romatizmal bir hastalığımın olup olmadığını hangi branşa gid

değerli hocam..romatizmal bir hastalığımın olup olmadığını hangi branşa gidip öğrenebilirim?çarpıntı ve taşikardilerim var..son 10 yıldır belimin arkasında romatzimal ağrılar var..bunu romatizmal ağrıların varsa teşhisi hangi birime gitmelyim??

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Melike Ayça Çetin
Pratisyen Hekimlik

öncelikle bir dahiliye uzmanına görünmenizi tavsiye ederim. taşikardilerinizin sebebi ve belinizeki ağrıların romatizmal olup olmadığı bir dahiliye uzmanınca tespit edilip gerekli branşlara yönlendirilirsiniz. bel ağrısı çoğu zaman romatizmal bir hastalığı göstermez. gerkirse sadece bel ağrılarınız için bir fizik tedavi doktoruna gitmeniz dahiliye uzmanınca tavsiye edilebilir. geçmiş olsun acil şifalar dilerim..

20 Ekim 2010 15:41