EM
Soru Sahibi
18 Nisan 2010 19:54

Sayın hocam yaklaşık 2 aydır sağ kolumu havaya kaldıramıyorum ve sırtıma gö

Sayın hocam yaklaşık 2 aydır sağ kolumu havaya kaldıramıyorum ve sırtıma götüremiyorum bazende omuzumun ağrıdığını hissediyorum bu bir gecede oluştu biraz terli kalktım ve ondan sonra geçmedi bazı hareketler yapıyorum örneğin sağ kolumu sallamak , saat yönünde daireler çizmek oklavayla arkamda sağa sola hareket gibi birde koltukta oturuyorum bir süre sonra kolumu hareket ettirdiğimde ağrı oluşuyor genelde yatarken kolumu yastığın altına sokarak uyurum ama şimdi sağ tarafıma mümkün değil saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Kerim Yapar
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

merhaba gecmis olsun.yakininizda bulunan bir hastane veya dal merkezinin fizik tedavi bolumune giderseniz orda yapialcak muayeneler sonrasinda tedaviniz yapilacaktir.gecmis olsun

19 Nisan 2010 08:26