M
Soru Sahibi
22 Şubat 2007 00:00

sayın doktorum kasık fıtıgı amaliyatını bir doktorun özel muhanesinde olmak

sayın doktorum kasık fıtıgı amaliyatını bir doktorun özel muhanesinde olmak mumkunmudur amaliyeat sonrası kaç gunde işe donülebilir amalıyat sonrası ız kalırmı ne kadar bır ız kalır ortalama kasık fıtıgı ıcın vucudun hangı yerınden amalıyat edılır benım sol kasıgımda sıslık var bu bazen penis torbasının yanına kadar gelmekte beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

hayır, çok tehlikelidir.iz kalır elbette ama küçük bir yara olur.

24 Şubat 2007 00:00