IS
Soru Sahibi
27 Nisan 2007 00:00

iyi günler izninizle bir sorum olucaktı ilgi alanınız mı bilmiyorum ama yin

iyi günler izninizle bir sorum olucaktı ilgi alanınız mı bilmiyorum ama yinede sormak istiyorum ben bir süredir çok özür dilerim büyük abdestimi yaparken çok ağrı oluyor bu hemoroid oluşmuş anlamınamı geliyor ne yapmam gerekiyor erken tanı ile ameliyat harici tedavisi varmı size sormak istedim cevabınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum çalışma hayatınızda sonsuz başarılar diliyorum saygılarımla iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)

muayene etmeden birşey söylenemez. geçmiş olsun.

2 Mayıs 2007 00:00