KA
Soru Sahibi
20 Nisan 2007 00:00

merhaba dr. hanım. ben 1,5 yıl önce meme ultrasyonu çektirdiğimde polikisti

merhaba dr. hanım. ben 1,5 yıl önce meme ultrasyonu çektirdiğimde polikistik patern denilmişti, 6 ay arayla takip edilmesi gerektiği söylenmişti ama yaptıramadım, şimdi koltuk altıma doğru bir şişlik farkediyorum, ama hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız memnun olurum. ayrıca bu şişlik korkulacak bir şeymi? yani kist olabilirmi? kist ağrı yaparmı?bayan olarak size gelmek isterim.çalıştığınız hastaneyi yazabilirmisiniz. teşekkür ederim şimdiden. kolay gelsin.

1 cevap
Cevaplar (1)

benim bilgilerimde adresim yazıyor. eski filmlerinizle buyrun.geçmiş olsun.

2 Mayıs 2007 00:00