KU
Soru Sahibi
21 Haziran 2009 13:10

Sayın doktorum: disk kayması ve siyatik problemim var.ancak çok şiddetli d

Sayın doktorum: disk kayması ve siyatik problemim var.ancak çok şiddetli değil yaklaşık 2 ay önce oldu fakat ben futbol oynamaya devam ettim ve ağrılarım sürdü.şu an ise 5 gündür kendimi durdurdum ve topa dokunmuyorum.ağrılarım azalma yoluna girdi.böyle giderse en fazla 3 haftaya iyileşirmiş.fakat bu süreyi kısaltmak için ne yapabilirim ve hangi ilacı önerirsiniz?Ben 17 yaşında bir gencim. teşekkürler....

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. H. Yener ERKEN
Ortopedi ve Travmatoloji

bu süreyi kısaltmak istirahat ile mümkündür geçmiş olsun.

24 Haziran 2009 14:40