ÖA
Soru Sahibi
3 Mart 2011 10:29

Saygılar. Bugun muayene oldum ve yarına ameliyat srası verdiler.Ymurtalıkl

Saygılar. Bugun muayene oldum ve yarına ameliyat srası verdiler.Ymurtalıklarımda fındık buyuklugunde birşey vardı hareket ediyor yumurtya bağlı bir şey değildi.Doktor büyük ihtimal yağ bezesi dedi ve yarın lokal anestezi ile ameliyatını yapcaz dedi. Sayın hocalarım sizce başka doktora gözükmeye grek varmı?Ultrason felan olmadım elle muayene sadece.

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER. BASİT BİR YAĞ BEZESİ İSE LOKAL ANESTEZİYLE OPERE EDİLMESİ BENCE DE UYGUNDUR. DR. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 11:41