eg
Soru Sahibi
30 Kasım 2019 00:00

safra taşı

merhabalar pelin hanim bundan 1 sene oncesi saframda 10 mm tas cikti ve yakin zamanda tekrardan baska hastaneye gittigimde ultrosanda gozukmedigini soylediler bu tas yok olamaz dimi ama halen cok agrilarim var safra bolgemde mademki tasim yok gozukuyor bu siddetli agrilarimin sebebi ne olabilir simdiden tesekkurler..

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Pelin Basım
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Geçmiş olsun muhtemelen iki ultrasonun birinde bir yanlışlık var. Aç karnına olduğunuz bi zamanda yeni batın ultrasonu yaptırmanız uygun olur. Saglicakla

30 Kasım 2019 00:30
eg
Soru Sahibi

ilginiz icin tesekkur ederim pelin hanim muhtemelen var cunku cok agrilarim var olmayan tasta safra bolgesinde gazli bir agri olmazdi herhalde..

1 Aralık 2019 01:16
Doç. Dr. Pelin Basım
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Hakli olduğunuzu düşünüyorum. Geçmiş olsun dileklerimle

2 Aralık 2019 19:23