CS
Soru Sahibi
15 Ekim 2021 22:29

Zoretanin kullanırken grip ilacı?

Zoretanin kullanırken grip için aferin kullanabilirmiyim? Nelere dikkat etmem gerekiyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Kullanabilirsiniz. Eğer mukozalarınızın kuruluğundan dolayı zorluk çekiyorsanız gribal enfeksiyonunuz gerileyene kadar birkaç gün zoretanine ara verebilirsiniz. Takip eden doktorunuz dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili size detaylı bilgi verecektir. Aşağıdaki linkten tedaviniz ve merak etikleriniz ilgili detaylı bilgi okuyabilirsiniz. https://turkdermatoloji.org.tr/media/hasta_bilgilendirme/Akne_Hasta_Bilgilendirme_Kitapcigi_R1.pdf

20 Ekim 2021 12:35