KM
Soru Sahibi
22 Şubat 2020 16:11

Saçlı deride mantar hastalığı

Hocam iyi günler5 yaşındaki kızımın başında ufak bi yara çıktı ve şu an 5cm genişliğinde halka şeklinde yara oldu ordaki saçlar döküldü ve sivilceli iltihaplı yara şekline döndü çorluda 2 tane cildiyeciye götürdük mantar olduğunu söylediler çeşitli tedaviler uyguladılar (exoderil fucidin oceral sprey tekfin itraspor) ama iyileşme sağlayamıyoruz 4 ayı geçti bir çocuk doktoru sizi tavsiye etti cerrahpaşa hastanesinde olduğunuz yazdığı için nette hastaneden randevu aldık fakat siz ordan emekli olmuşsunuz gelmişken muayene olduk ve şu an kültür çalışıyolar 13 gün oldu. Aynı tedaviye devam ediyoruz kafasında bi kaç tane daha yara var ne yapmalıyız hocam bize yardımcı olabilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Mesut bey Kültür sonuölarını beklemek gerekir Bunun sonucuna göre tedavi düzenlenir

3 Mayıs 2020 16:27