GY
Soru Sahibi
5 Ekim 2020 00:08

Saç dökülmesi

Hocam iyi günler, benim saçlarımda dökülme var hocam, seyrekleşmeye ve güçsüzleşmeye başladı, prp yaptırmayı düşünüyorum ama prp hakkında bilgim az, prp bi para tuzağı mıdır erkek tipi dökülmesinde işe yarar mı? Tedavinin başarı oranı nedir? Her erkekte işe yarar mı? Hocam prp yöntemi sizce işe yarıyor mu erkek tipi dökülmede başarı oranı kaçtır? Teşekkür ederim,

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

MERHABA GEÇMİŞ OLSUN. PRP NİN ERKEK TİPİ DÖKÜLMEDE BAŞARISI, KADIN TİPİ VE GENEL SAÇ DÖKÜLMELERİNDEKİ BAŞARISINDAN BİRAZ DAHA DÜŞÜKTÜR. ERKEK TİPİ DÖKÜLMELERİN KENDİNE ÖZGÜ AYRI MEZOTERAPİ UYGULAMALARI VARDIR. SAÇ DÖKÜLME PROBLEMİNİZE BİR DERMATOLOGLA BİRLİKTE ÇÖZÜM PROGRAMLAMANIZ DAHA TEDAVİ EDİCİ SONUÇLAR VERECEKTİR. İYİ GÜNLER DİLERİM.

9 Ekim 2020 15:52
GY
Soru Sahibi

Hocam ayrıntılı yanıtınız için çok teşekkür ederim, ben erkek tipi saç dökülmesinden kurtulmak istiyorum, saç benim için estetik açıdan önemli, bunun için ne tür mezoterapi uygulamaları var acaba? Prp yaptırsam boşa mı yaptırmış olurum veya dediğiniz mezoterapi tedavisine göre daha az mı fayda alırım? Öncesinde minoxil kullandım ama o önleyici tedavi ve saçı yağlandıran kaşındıran bi şey, ben süzenli saç için vitamin takviyesi alıyorum omega 3 alıyorum, ancak daha ne yapabilirim bilmiyorum, bana lütfen yardımcı olun hocam. Sizin hastalarınızda memnun edici veya erkek tipi dökülmeyi ne önler tavsiyelerinizi bekliyorum hocam.

10 Ekim 2020 19:39

TEKRAR MERHABA. BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE SAÇ MEZOTERAPİSİ YAPAN BİR DERMATOLOĞA TEDAVİNİZİ YAPTIRIRSANIZ SİZE UYGUN SPREY,ŞAMPUAN VE TABLET DESTEĞİNİ YAZACAKTIR. GEÇMİŞ OLSUN. İYİ GÜNLER DİLERİM.

12 Ekim 2020 10:28
Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan
Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan Dermatoloji

Yazar toplam 134 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Sebebi nedir Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan
Aknetrent kullanılırken ben aldırma Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan
Cilt çatlağı Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan
Zoretanin Etkileri Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan
Aşırı Kepeklenme Ve Egzema Dermatit Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube