PS
Soru Sahibi
22 Aralık 2021 19:10

Sebebi nedir

Hocam merhaba lütfen yardımcı olur musunuz anal ilişki sonrası aylardır makatta kuruluk ve kaşıntı var ayrıca Bardakta candida var cilt döküntüleri ve kuruluğu var aşırı derecede ellerimi nemlendiriyor il aradan 1 saat geçmiyor tekrar çok kuruyor

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA GEÇMİŞ OLSUN. BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE BİR DERMATOLOĞA BAŞVURARAK BİR TAKIM TESTLER YAPTIRARAK ENFEKSİYONUNUZUN OLMADIĞINI ÖNCELİKLE TESPİT ETTİRMENİZ YARARLI OLACAKTIR.İYİ GÜNLER DİLERİM.

24 Aralık 2021 17:37