VY
Soru Sahibi
27 Ağustos 2019 22:44

SAÇ DÖKÜLMESİ

18 yaşındayım sakallarım aşırı seyrek olduğu için tam 3 haftadır minoxil kullanıyorum saçlarım son 2-3 gündür çok dökülmeye başladı minoxilden mi yoksa genetik mi emin değilim kullanan arkadaşlar saçda döküyor vs demiş kullanmaya devam etsem saç dökülmesi bi süre sonra durur mu acaba yoksa minoxili bırakmali miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili Yusuf, saçların minoxilden dolayı dökülüyor olabilir. 18 yaş sakal seyrekliği için çok geç bir yaş değil. Sakalların daha artacak merak etme. Ailenin erkeklerine bak, babana dayına, amcana sen de onlar gibi olacaksın. İlaç kullanarak boşuna yan etki yaşama. Sevgiyle kal

28 Eylül 2019 13:32