Uzm. Dr. Sema Karaoğlu

Dermatoloji - Kayseri

Kırışıklıklar, Zona, Zayıflama

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu

Uzm.Dr Sema Karaoğlu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Dermatoloji Uzmanı olmuştur. 

Dermatoloji

Hocam merhaba 20 yaşında kadınım minoksil kullandım saç dökülmesi için ve yanağımda tüylenme yaptı kullanmayı kestim yüzümdeki tüyler dökülür mü?

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu tarafından cevaplandı

Sevgili Cansu, Tüyleri alma,çok rahatsız ediyorsa sarart. Tüyleri almazsan altı ay - bir yıl için... Cevabı görmek için tıkla.

4 Mart 2020 tarihinde cevaplandı.

Sakal sorunu

Hocam iyi günler 99 mart doğumluyum mart ayında 21 yaşına giricem inşallah. hocam benim sorum sakallarım ile ilgili. hocam çenemde ve faul kısmında sıkıtınyı yok ama yanaklarımsa çıkıyor ama sert değil uzun süre geçmesi gerekiyor belirgenleşmesi in bıyıklılarımda gür değil az çıkıyor. hocam sakal sertleşmesi kaç yaşına kadar sürer ve ben sakallarımı ve bıyıklarımı gürşleştirmek için birşey yapmam gerekiyormu. babamda amcamda dayılarımda onların çocuklarının sakalları gür. iyi günler

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu tarafından cevaplandı

Sevgili Kaan, Sakal sertleşmesi yirmi beş -yirmi altı yaşına kadar sürebiliyor. Bu konuda geneti... Cevabı görmek için tıkla.

4 Mart 2020 tarihinde cevaplandı.

Sendimmum neoral

Merhaba hocam 30 yaşındayım temmuz ayından beri kaşıntı içindeyim çok doktor gezdim en son biyopsi sonucunda spongiotik dermatit atopik ile uyumlu diye sonuç çıktı 3 kortezon iğnesi yazdı 2.sinde hafifledi tekrar kontrole gittiğimde sendimun neoral verdi 1 ay kullan 3 gün kala kan testi yap dedi geçmezse ışık tedavisi dedi sizce etkili olur mu ışık tedavisine girmeli iyim bu ilac hastalığına iyi gelicek mi cevap yazarsanız çok sevinirim saygılar.

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu tarafından cevaplandı

Sevgili Erkan, Bu tip durumlarda muayene eden hekimin önerilerine sadık kalmak da fayda var . Sen... Cevabı görmek için tıkla.

4 Mart 2020 tarihinde cevaplandı.

Memorial Kayseri
Örnekevler Mahallesi, Temizel Sk., 38010 /Kayseri
Tedaviler
Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme) Zayıflama Vitiligo Sivilce izleri tedavisi Sedef hastalığı Prp tedavisi Mantar hastalıkları Leke tedavisi Dermokozmetik Uygulamalar Botoks - Dolgu Batık tırnak tedavisi Ameliyatsız yüz germe Ameliyatsız göz kapağı sarkma tedavisi Akne izleri Dolgu uygulamaları Devamı

İlgi Alanları

Kırışıklıklar Zona Zayıflama Yüz Germe Yüz Dolgusu Tırnak Hastalıkları Siğil Sedef Hastalığı (Psöriazis) Nasır Mantar Hastalıkları Lazer İle Terleme Tedavisi Kırmızı Lekeler Dermaterapi Cilt Yenileme Tedavileri Botoks Ve Dolgu
Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu Özel Memorial Kayseri Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Sema Karaoğlu Dermatoloji uzmanıdır. Kırışıklıklar, Zona, Zayıflama alanlarında hizmet veriyor ve Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme), Zayıflama, Vitiligo hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube