yA
Soru Sahibi
2 Şubat 2016 23:00

Sabun yemek

Merhabalar doktor bey benim öyle bir sorunum var ki ama söylucem ben bi kaç yıldır sabun yiyorum öyle böyle değil baya yiyorum bi kaç sene önce kan iğneleri yaptılar geçmişti fakat yeniden başladı özellikle yeşil sabun yemeye bayılıyorum lütfen yardımcı olun bundan kurtulmak istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Aslı hanım, ilginiz için teşekkür ederim. Ben çocuk psikoloğum.Konuyla ilgili Uzm.Psk.Damla Kankaya'ya danışan bilirsiniz. Saygılarımla

7 Şubat 2016 14:14